Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Καλωσόρισμα

Πήγαινε κάτω 
+14
Firkraag
Captain Charisma
her
Yuber
Zaraki_Kenpachi
H3@rt-D
Varthol
itachi_se
Estariol
Dragonheart
Blacksnake
SouL
Syberia
Red-Eyes
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Crystalized

Crystalized



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Νοε 20, 2008 4:14 am

ALOHA!!!!!!!!! μολις μπηκα και εγω στο forum... Ειμαι ο Crystalized, κατα κοσμον Σπυρος, και ασχολουμαι αρκετο καιρο με το Yu-gi-oh! αν και ποτε δεν εχω παει σε καποιο τουρ... Εμενα με προσηλυτισε ο captain charisma... Το ψευδωνυμο οφειλεται στο οτι επιτελους αποφασισα να χρησιμοποιω ενα και μονο ενα deck και αυτο ειναι crystal beasts... Γενικοτερα, ειμαι πορωμενος με comics της DC... Batman + JLA RULE!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Νοε 20, 2008 5:53 am

Καλως μας ηρθες Σπυρο!!! Ελπιζουμε να χαρεις μαζι μας στο forum που αντιστεκεται εναντια
στο απαισιο και αηδιαστικο καθιερωμενο στο Yu-Gi-Oh!

Τα λεμε!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Νοε 20, 2008 10:24 am

Καλώς τον....Χαίρομαι που υπάρχει ακόμα κάποιος που πιστεύει στην δύναμη των Crystal Beast!!!Ένα από τα πιο πρωτότυπα theme deck,τον οποίων η field Spell έθεσε τα standard στις Field Spell....Ελπίζουμε να απολαύσεις το φόρουμ αυτό όσο και εμείς!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Νοε 22, 2008 6:18 am

Καλώς ήρθες Σπύρο cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Haginho

Haginho



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιαν 07, 2009 6:23 am

Καλημέρα κι από μένα και καλή χρονιά!!!

Με λένε Νίκο - ψευδώνυμο Haginho - και μάλλον είμαι ο μεγαλύτερος νέοπας στο παιχνίδι και εδώ...

Είμαι 30 και ασχολούμαι με το Yu-Gi περιπου ένα μήνα Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 521571
Μένω Κερατσίνι.
Θα ήθελα κάποια στιγμή να βρεθώ με κάποιους από εσάς για κάνα δυο παιχνίδια να αρχίσω να εφαρμόζω τους κανόνες που διάβασα.
Ούτε λόγος φυσικά για αγαπημένες τράπουλες και κάρτες.
Αυτά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιαν 07, 2009 2:45 pm

Καλως μας ηρθες Νικο!!! Ελπιζουμε και μεις να σε δουμε απο κοντα (μαλλον παλι εγω θα τα κανονιζω τα
απο κοντα introduction των νεων μελων...), αν και γω προσωπικα δεν εχω ιδεα απο Κερατσινι...
Μεχρι τοτε τα λεμε...

YΓ. Ψαξε για ενα μαγαζι το Game Explorers, Πανορμου 31, εκει παμε και παιζουμε Yugi (etc...)...

ΥΓ2. Κι αλλα ποσοστααα Αννααα!!!...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιαν 07, 2009 3:23 pm

Καλώς τον! Ελπίζω να απολαύσεις το φόρουμ όσο και εμείς.....τώρα όπως είπε και ο φίλος Varthol αν βρείς το μαγαζί Game Explorers στην Πανόρμου σίγουρα θα βρείς και κάποια από τα μέλη αυτού του φόρουμ(προσωπικά θα αργήσω να σκάσω μύτη εκεί λόγο υποχρεώσεων με τη σχολή....κάποτε πρέπει να τελειώνουμε και με αυτή lol! lol! lol! )....αλλιώς θα μας βρεις στις Κάισσες στα Sneak Preview των επόμενων συλλογών...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Haginho

Haginho



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 08, 2009 1:53 am

Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!

Θα το προσπαθήσω για Πανόρμου, λογικά με το μετρό θα είναι κοντά γιατί με αμάξι εκεί ούτε του αγίου ανήμερα δεν βρίσκεις θέση.

Θα επικοινωνήσω με πμ όταν είναι να κατέβω να ξέρω αν είναι ποιον θα συναντήσω μην πάω έτσι στα κουτουρού.

Άσχετο αλλά παίζετε και D&D είδα... πολύ ενδιαφέρον γιατί είναι και απωθημένο μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 08, 2009 4:10 am

Και με αυτο το παιχνιδακι ειμαστε ΟΛΙΓΟΝ(!!!) πορωμενοι, η αληθεια ειναι...

Ασχετο ειδα απο το forum της Evil Company Of Chaos (a.k.a Kaissa.gr) οτι εισαι και παλιος magic-ας ε?...
Οταν περασεις φερε και την τραπουλα σου του magic να ριξουμε καμια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Haginho

Haginho



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιαν 08, 2009 9:16 am

Magic από πρώτη έκδοση...
Την Revised έκδοση την είχαμε σαν θεά!!
Δυστυχώς όμως, από την παρέα που παίζαμε "έφυγε" ένα παληκάρι και μετά κανείς μας δεν είχε κουράγια για παιχνίδι.
Οπότε πούλησα όλες τις κάρτες μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιαν 09, 2009 4:18 pm

Κριμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιαν 12, 2009 10:30 am

Haginho έγραψε:
Είμαι 30 και ασχολούμαι με το Yu-Gi περιπου ένα μήνα Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 521571
Επιτέλους δεν είμαι η μεγαλύτερη της παρέας πια Laughing

Καλώς μας ήρθες Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ForsakenD

ForsakenD



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Hello~   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουλ 04, 2009 7:32 am

Γεια σας!
Ήρθα και γώ, μετά από μακρινές περιπλανήσεις σε νεκρά yugi φόρουμς!

Ελπίζω να μάθω από τους καλύτερους!* ^^

* (από εμένα,που απ'ότι διαβάζω είναι πολλοί).


btw, γιατί δεν εμφανίζετε η "υπογραφή" μου; ΟέΟ; :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουλ 04, 2009 9:06 am

Kalos irthes.....mi nomizis teleftea dn imaste kai emeis toso zontanoi kanoume ligi diafimisoula ala daksi imaste mia orea filiki atmosfera :) kalos irthes stin omada mas :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ForsakenD

ForsakenD



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουλ 04, 2009 3:11 pm

Ναι τό'χω αυτό να έρχομε παντού με -μεγάλη- καθυστέρηση.. anyway..
Έβλεπα κάτι posts τρελά για ωραία πράγματα, άρα πού θα πάει, σίγουρα θα αποκομοίσω κάτι!
Από αύρο θα ξεθάβω θέματα.. gomme!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 1:47 am

na se kalosoriso kai ego an aki kapos kathisterimena. logo eksetastikis eho na bo arket okairo, kai genika ta pragmata eina iisiha edo ton teleutaio kairo. hreiazomastaqn mia dosi neou aimatos. elpizo na vreis hrisima alla kai diaskedastika pragamata stis selides mas:) kalos se vrikame
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 5:31 pm

Kalosorises kai apo mena sto forum Very Happy Eixa arketo kairo na mpw kai to eixa paratisei ligo to forum!!To yugi vevaia pote,apo simera xanarxisa na asxoloumai.

OPOTE ENA EXW NA PW!!TA KEFALIA MESA XEKINISTE NA KANETE LOGIKA POSTS!

O admin milise!!

For Nightfall!! Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 507938
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΤρι Ιουλ 07, 2009 8:09 am

Opos eipe kai o violistis tou titanikou kata ti vithisi:

"It's been a pleasure playing with you gentlemen" Ta tataaaa- ta tataaaaaa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ForsakenD

ForsakenD



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιουλ 12, 2009 4:02 pm

Πράγματι πολλοί δεν μπαίνουν silent
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
freed

freed



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΔευ Αυγ 03, 2009 2:29 pm

γεια σας!
ειπα να μπω και εγω στο forum ,αν και βλεπω οτι εχει νεκρωσει.....
τελος παντων να πω μερικα λογια για εμενα.βασιλης απο χανια-κρητη ,18 χρονων.
αυτα απο εμενα Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΔευ Αυγ 03, 2009 4:24 pm

kalos ton! tipota den anastainei ena forum pio grigora apo to neo aima (mouhahahahahaha more meat for the grind). kalosorises!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΤρι Αυγ 04, 2009 11:46 am

Kalos irthes :) kali diamoni sto forum mas :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Αυγ 27, 2009 8:07 am

Ante xanampika ki egw!!

Kalosirthes Vasili,min anisixeis,to forum pernaei kapia diastimata sta opoia nekronei!!
Alla opos lene kapioi i Adellia dinei ftera :PP Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 507938 Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 507938
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 EmptyΤρι Σεπ 15, 2009 2:51 am

Blacksnake έγραψε:
Alla opos lene kapioi i Adellia dinei ftera :PP Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 507938 Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 507938
kai servietes :P Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 507938 Καλωσόρισμα - Σελίδα 3 41393
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλωσόρισμα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Yugioh-
Μετάβαση σε: