Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Καλωσόρισμα

Πήγαινε κάτω 
+14
Firkraag
Captain Charisma
her
Yuber
Zaraki_Kenpachi
H3@rt-D
Varthol
itachi_se
Estariol
Dragonheart
Blacksnake
SouL
Syberia
Red-Eyes
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠεμ Μάης 15, 2008 3:29 am

Φίλοι και φίλες, καλωσορίσατε στο ολοκαiνουργιο forum της ομάδας Nightfall. Οι περισσότεροι μας έχετε γνωρίσει μέσα από τουρνουά και λοιπές εκδηλώσεις, τόσο στα καταστήματα της Κάισσα, όσο και εκτός αυτών. είμαστε 7 καμμένα παλικαράκια με όρεξη, χιούμορ, εμπειρία, γνώσεις, αστήρευτη θέληση για Gaming κάθε είδους και την ευχή να μοιραστούμε όλα αυτά με όλους εσάς!

Ελάτε λοιπόν να μοιραστείτε μαζι μας σκέψεις, γνώμες, απορίες και ιστορίες κάθε είδους από Deckbuilding και Rullings (έχουμε πανάθεμα μας και 3 εγκυρους και ενημερωμένους Judges ανάμεσά μας) μέχρι tournament reports και news για το παιχνίδι.

Περιμένουμε λοιπόν, την συμμετοχή σας σ'αυτό το πανυγήρι παιχνιδιού και διασκέδασης. Πάρτε τους φίλους σας και ελάτε.

Spread the word... Nightfall is here!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠεμ Μάης 15, 2008 3:43 am

Ξέχασα να αναφέρω πως καθώς αυτό είναι το πρώτο thread, και ταυτόχρονα ειναι και thread καλωσορίσματος, κάθε νέο μέλος καλείται να παρουσιάζεται εδώ, ώστε να τον γνωρίζει η υπόλοιπη παρέα. και με αυτό κάνω και την αρχή

Είμαι ο Παναγιώτης, κωδικός "Red-Eyes", 21 ετών και φοιτητής.

Αγαπημένες μου κάρτες ειναι οι Red-Eyes Black Dragon (what a surprise Shocked), Light and Darkness Dragon και The Creator. Έχω την τάση να χρησιμοποιώ decks τα οποία περιεχουν αρκετα "γομάρια" και να σπάω τα νέβρα των αντιπάλων μου με κάρτες που κανείς δεν περιμένει, όπως Necroguardna και Sacred Crane. Παρόλα αυτά, είμαι Fan των γενικά αμυντικών στρατιγικών αν και παίζω λίγο recklesly.

Περιμένω να δώ και τους οιπόλοιπους της παρέας, παλιάς και καινούργιας. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Syberia

Syberia



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠεμ Μάης 15, 2008 5:23 am

Hello there! cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠεμ Μάης 15, 2008 6:21 am

Geia sas Very Happy !os efivos(o theos na me kani :P) protimo ta greeklish opote etc tha sas gravo etc kai alios pistevo oti einai mia poli ekseligmeni glosa opote oli ligo poli tin katalavenete :)!kai an oxi...na mathete! lol!
Lipon,
eimai o Στέλιος psevdonimo Soulkeeper poli apo Battle Net tha me kserete kai os Soulkeeper.Gr...
Eimai to neotero melos tis gang kathos eimai mono 16 ala kanis dn exi di ti mporo na kano ;) to paizo mathitis ala malon touristas eimai an kai stis meres mas to idio einai afro

Agapimenes mou kartes einai o Blue Eyes White Dragon, o Chthonian Dragon Kai poli draki akoma mias kai dilono Fan ton drakodeck :)...Goustaro na xrisimopio stratigikes pou mono ego ktlveno ( afro ) kai fisika na kerdizo Very Happy...An kai meta apo kati pou ixe gini dn exo pia dragon deck paizo me ena dark dikis mou empnesfsis pou mporo na po oti mou aresi :)...
Afta lipon apo emena elpizo na grapsete kai ecs :))!

____________________
Im Blind not Deaf...
easily hardly a challenge is that all!...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Soulkeeper στις Πεμ Μάης 15, 2008 2:40 pm, 2 φορές συνολικά (Λόγος της επεξεργασίας : ixa grapsi kati lathos..)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠεμ Μάης 15, 2008 1:24 pm

Irthe i wra na parousiastw ki egw Laughing

Eimai o Panagiotis ki egw episis etwn 21,pigainw se sxoli ypologistwn i toulaxiston etsi pistevw :P

Agapimenes mou kartes einai o Cyber Dragon,i Injection Fairy Lily kai o Gandora kai kuriws epaiza panta me
machine deck alla kai polla diaforetika decks episis :bounce:

Auto ton kairo paizw me ena dark deck,xwris ton mpampa mesa :p (DAD) kai mena Yubel to opoio kati kanei pros
ekplixi mou lol!

Auta apo mena :heart:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠαρ Μάης 16, 2008 12:44 pm

Red-Eyes έγραψε:
είμαστε 7 καμμένα παλικαράκια
... Suspect Last time i checked i was a girl affraid edit your post dude Laughing

anyway... σε αντίθεση με τον Στέλιο είμαι το μεγαλύτερο μέλος της παρέας farao αλλά who cares? :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΣαβ Μάης 17, 2008 1:08 pm

Να 'μαι επιτέλους και εγώ!!!Μουαχαχαχα!!!Ανδρέας το όνομα... καμμένος προγραμματιστής-gamer+ Anime freak...Κατά τα άλλα καλό και άξιο παλικάρι!!!Αγαπημένες κάρτες:

1.Dark Paladin
2.Οτιδήποτε έχει σχέση με Dark Magician, Breaker και Spell Counters
3.Felgrand Dragon(Θεϊκό Artwork!!!)
4.Γενικότερα έχω αρκετές κάρτες που λατρεύω αν και οι παραπάνω είναι τοπ!!!


Y.Γ.1.Άσχετο αλλά βρήκα τις είκονες για τις μπλούζες σε καλύτερη ανάλυση από αυτή που μου δείξατε...Μεταξύ 400*400 pixels και 500*500 pixels...Θα τις φέρω όταν ξαναβρεθούμε...


Υ.Γ.2.Magical Exemplar+Card of Safe Return =abuse!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΣαβ Μάης 17, 2008 1:13 pm

Estariol έγραψε:
Υ.Γ.2.Magical Exemplar+Card of Safe Return =abuse!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ OXI ALO ABUSE!:P
ta narkotika to tsigaro kai to abuse kanoun kako ston egefalo meta apo sovares meletes :p (opos kai i autosinousiasi kani kako ston egefalo tha mporousa na sas ena atomo pou to exi apodiksi ala einai restridted to name tou edo ;p)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΣαβ Μάης 17, 2008 3:27 pm

Opos leei kai enas polu kalos filos mou,thisia to vatraxi kai rise up:P dld Raiza.

Ti na mas peite kai me tis exemplar :P :bounce: :bounce:

Plakitsa antriko mi masas proxora eimaste mazi sou :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΣαβ Μάης 17, 2008 4:20 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

quote apo Gamers(gia tous fan tou DND)
BLOOD!!! DEATH!!! AND VENGEANCE!!!!!!!!!!!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Υ.Γ.1. Divine Wrath στον Raiza
Υ.Γ.2. Kycoo στο βατράχι :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΣαβ Μάης 17, 2008 11:20 pm

Estariol έγραψε:
Y.Γ.1.Άσχετο αλλά βρήκα τις είκονες για τις μπλούζες σε καλύτερη ανάλυση από αυτή που μου δείξατε...Μεταξύ 400*400 pixels και 500*500 pixels...Θα τις φέρω όταν ξαναβρεθούμε...
Παιδιά... εμένα με ξεχάσετε Καλωσόρισμα Cebollita_animated_onion-21 Εντελώς τυχαία μου τα έδειξε ο Στέλιος Καλωσόρισμα Cebollita_animated_onion-24

Estariol έγραψε:
Υ.Γ.2. Kycoo στο βατράχι :P
Άσε ήσυχο το βατράχι Καλωσόρισμα Onion_gifs_emoticons-23 αλλά από την άλλη... go Kycoo (που σημαίνει χρυσάνθυμο) go Καλωσόρισμα Onion_msn_smileys-15
Spellcasters rull the world and the frogs Καλωσόρισμα Cebollita_animated_onion-17

Άσχετο... τέλειο τα gifs, έ? Καλωσόρισμα Onion_gifs_emoticons-20
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΚυρ Μάης 18, 2008 2:20 am

ΤΙ να πουν και οι μονάρχες... αφτοι και αν εχουν ξεχαστει... αν δεν ήταν και ο Kaious να σώσει την κατασταση... Δε λέω, καλά παιδιά, χρυσά παιδια, πήραν και το πανελλήνιο αλλα, τουλαχιστον εγινε κάτι που ευχομασταν τα τελευταια 2 χρονια: σταματησε το abuse τους, ως ένα βαθμό. Βέβαια ξεκινησε το αβθσε του Dark but... oh well Laughing Και το δευτερο καλό ειανι οτι τουλαχιστον πλέον έχει βγει αρκετο support για τα υπολοιπα themes ώστε να μπορουν να αντεξουν.

Αλλα τώρα που το σκεφτομαι μάλλον πρεπει να το βάλο αυτο σε νέο thread
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΚυρ Μάης 18, 2008 4:55 am

Dragonheart έγραψε:
Y.Γ.1.Άσχετο αλλά βρήκα τις είκονες για τις μπλούζες σε καλύτερη ανάλυση από αυτή που μου δείξατε...Μεταξύ 400*400 pixels και 500*500 pixels...Θα τις φέρω όταν ξαναβρεθούμε...
Παιδιά... εμένα με ξεχάσετε Καλωσόρισμα Cebollita_animated_onion-21 Εντελώς τυχαία μου τα έδειξε ο Στέλιος Καλωσόρισμα Cebollita_animated_onion-24
perimenoume akoma na mas pis tin ikona sou WHOOOHOOOO KSIPNAAA!:P
Estariol έγραψε:
Υ.Γ.1. Divine Wrath στον Raiza
Tha xalasis 2 kartes gia mia?Pulling The Rug FTW!!!
piani kai ston breaker ama thimaseeee :P :geek:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΚυρ Μάης 18, 2008 6:08 am

Είναι η ιδέα μου ή η συζήτηση έχει εκτροχιαστεί εντελώς? είναι το thread καλωσορίσματος και παρουσίασης μελών, remember?

Γι'αυτο σας παρακαλώ ΑΦΗΣΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ

Seriously Dudes, make your own thread or something

μια εβδομάδα λειτουργίας (να τις εκατοστίσουμε) και μονο 2 threads εχουμε γραψει... Get Bussy, Guys
όλοι εκτος απο τον Στέλιο (Soulkeeper). Αυτος το έχει παρακάνει χωρις νόημα... Ή του ύψους ή του βάθου είμαστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΚυρ Μάης 18, 2008 6:26 am

Soulkeeper έγραψε:
perimenoume akoma na mas pis tin ikona sou WHOOOHOOOO KSIPNAAA!:P
Το έχω πει αλλά δεν το έχουν πει σε σένα... συνεννόηση μπουζούκι έχουμε... silent magician (ή φοίνικα... αλλά θέλω silent με τρέλα) Καλωσόρισμα Onion_msn_smilies-12
Red-Eyes έγραψε:
μια εβδομάδα λειτουργίας (να τις εκατοστίσουμε) και μονο 2 threads εχουμε γραψει... Get Bussy, Guys
όλοι εκτος απο τον Στέλιο (Soulkeeper). Αυτος το έχει παρακάνει χωρις νόημα... Ή του ύψους ή του βάθου είμαστε
To βλέπω... θα φάω ban ακόμα δεν ήρθα Καλωσόρισμα Onion_gifs_emoticons-25
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΚυρ Μάης 18, 2008 7:08 am

Dragonheart έγραψε:
Soulkeeper έγραψε:
perimenoume akoma na mas pis tin ikona sou WHOOOHOOOO KSIPNAAA!:P
Το έχω πει αλλά δεν το έχουν πει σε σένα... συνεννόηση μπουζούκι έχουμε... silent magician (ή φοίνικα... αλλά θέλω silent με τρέλα) Καλωσόρισμα Onion_msn_smilies-12
Red-Eyes έγραψε:
μια εβδομάδα λειτουργίας (να τις εκατοστίσουμε) και μονο 2 threads εχουμε γραψει... Get Bussy, Guys
όλοι εκτος απο τον Στέλιο (Soulkeeper). Αυτος το έχει παρακάνει χωρις νόημα... Ή του ύψους ή του βάθου είμαστε
To βλέπω... θα φάω ban ακόμα δεν ήρθα Καλωσόρισμα Onion_gifs_emoticons-25


Ψηφίζω Silent Magician!!! Ωραία τα gifακια...Θα κάτσω να βρώ και τις υπόλοιπες εικόνες...Αν και τώρα που το σκέφτομαι θα μπορούσαμε απλά να σκανάρουμε τις κάρτες μας σε υψηλή ανάλυση και να τις επεξεργαστούμε αργότερα στο pc...Τέλος πάντων δεν το συνεχίζω γιατί εχουμε φύγει πέρα για πέρα off topic...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΚυρ Μάης 18, 2008 7:32 am

Estariol έγραψε:
Dragonheart έγραψε:
Soulkeeper έγραψε:
perimenoume akoma na mas pis tin ikona sou WHOOOHOOOO KSIPNAAA!:P
Το έχω πει αλλά δεν το έχουν πει σε σένα... συνεννόηση μπουζούκι έχουμε... silent magician (ή φοίνικα... αλλά θέλω silent με τρέλα) Καλωσόρισμα Onion_msn_smilies-12
Red-Eyes έγραψε:
μια εβδομάδα λειτουργίας (να τις εκατοστίσουμε) και μονο 2 threads εχουμε γραψει... Get Bussy, Guys
όλοι εκτος απο τον Στέλιο (Soulkeeper). Αυτος το έχει παρακάνει χωρις νόημα... Ή του ύψους ή του βάθου είμαστε
To βλέπω... θα φάω ban ακόμα δεν ήρθα Καλωσόρισμα Onion_gifs_emoticons-25


Ψηφίζω Silent Magician!!! Ωραία τα gifακια...Θα κάτσω να βρώ και τις υπόλοιπες εικόνες...Αν και τώρα που το σκέφτομαι θα μπορούσαμε απλά να σκανάρουμε τις κάρτες μας σε υψηλή ανάλυση και να τις επεξεργαστούμε αργότερα στο pc...Τέλος πάντων δεν το συνεχίζω γιατί εχουμε φύγει πέρα για πέρα off topic...
Το σκανάρισμα το σκέφτηκα και εγώ Καλωσόρισμα Onion_gifs_emoticons-26 , αλλά επειδή έχω λίγο πονοκέφαλο από την ζέστη θα το κάνω μάλλον αργότερα Καλωσόρισμα Onion_gifs_emoticons-24

Ναι είμαστε ΛΙΓΟ Off... 私はとても残念である (i'm so sorry) Καλωσόρισμα Onion_msn_smileys-25
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
itachi_se
Banned User




Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠεμ Μάης 29, 2008 6:00 pm

Geia sas paides,wraio site exete ftiaksei.Brika to forum sas apo ena gnwsto mou apo to animeplanet pou einai melos tis omadas sas(Zaraki Kenpachi).Liga logia gia mena e?xmmm...Onomazomai spyros kai spoudazw sti patra opote liwnw sti kaissa edw kai exoume ftiaksei kai emeis mia omadoula etsi gia na goustaroume (team iDuel).Me tous pio pollous apo esas 8a exw paiksei eite se pharaos eite se kaisses opws xalandriou pou pigainw sxetika sixna.Agapimeno deck me diafora to six samurai t'opoio einai toolbox deck kai ta vazei me ta pada giati BOREI!!!Sa kartes memonomena o Dmoc edaksi megalo eidwlo kai o Jinzo(psixiko fragma).Paidia arxiste na anoigete kai alla 8emata gia yugi na milame.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠαρ Μάης 30, 2008 8:39 am

Και ναι!!! το πρωτο μελοσ εκτόσ ομάδασ!!!!! ζήτω το νεο αίμα!!! Meat to the grind και τετοια! Ο αγγελσο ολο στελνει κοσμο και ακομα δεν αξιοθηκε να μπει και ο ιδιοσ... τελοσ παντων, καλοσορισεσ, και καλή συνέχεια. Καλό θα είναι να έχοθμε και γνωμεσ από εκτόσ αθήνας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠαρ Μάης 30, 2008 8:42 am

Α, και σχολιάζοντας την επιλογή ονόματος, ο Itachi πέθανε, τον έφαγε ο πρωταγωνιστής! :(
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
itachi_se
Banned User




Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠαρ Μάης 30, 2008 10:54 am

Pe8ane opws tou aksize san irwas,Itachi rules!!!A kai kati akoma patra apla spoudazw korwpi menw.Edw teleutaia dokimasame to battery deck t'opoio borei na ginei otk me inferno reckless summon!!!!An kai to deck pou paizoun polli sti patra einai to counter me bountiful artemis t'opoio mou spaei ta neura Mad Mad 8a i8ela na dw kai to lightsworn deck kapoia stigmi,to exei kaneis stin a8ina???Einai panakriboi oi 3 judgement kai ade na to ftiaksei kaneis.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠαρ Μάης 30, 2008 12:28 pm

το έχουμε και μάλιστα μέσα από την συμμορία. το deckακι τα σπάει! για παραπάνω πληροφορίες ρώτα τον Blacksnake και τον YUber
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα EmptyΠαρ Μάης 30, 2008 4:21 pm

Edw mporw na pw oti o yuber exei ta ainia,kathos ap oso xerw katexei 2 judgment Laughing Ante kai eis anotera xexe

To deckaki einai arketa kalo paidia,emena vasika me porose apisteuta,koitaw ki egw o idios na to ftiaxw :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: YO!   Καλωσόρισμα EmptyΔευ Ιουν 02, 2008 9:24 am

Γεια σας παιδια! Ειμαι ο Μιχαλης 17+1/2 ετων και πριν λιγες μολις μερες τελειωσα της παννεληνιες. Μετα τον Στελιο ειμαι ο νεοτερος της παρεας. Ειμαι Fan των Anime, καρτων Yugioh και Magic.TheGathering, D&D, και Games. Αγαπημενα μου τερατα ειναι τα Gladiator Beasts (ολα εκτος απο τον Torax), ο Elemental Hero Neos, Barrel/Blowback/Gattling Dragon, Invader of Darkness, και το τρομερο μου pet-megatherium ο Doom Dozer!!!
C ya around!!!
X-Archives (Εξ-άρχεια lol! :P ) 4 ever!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
H3@rt-D

H3@rt-D



Καλωσόρισμα Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Kalws hrtha!!!   Καλωσόρισμα EmptyΔευ Ιουν 02, 2008 10:08 am

Geia!! kalos irtha sto site exw liga na pw:

1. o Varthol einai gei(pws kanenas den katalave eimai o mikroteros,omorfoteros kai eksypnoteros aderfos tou)
2. opws pisteyw oloi se ayto to Forum eimai kamenos me Yu-gi,anime/manga,D&D,kai ta loipa an kai eimai ligotero kamenos
3. elpizw to onoma Nightfall na min exei sxesi me kapoio synesthimatiko pathos tou adminme ton Nightcrawler
4. agapimena mou terata einai oi armed dragons (ela sovara!?!) kai arcana force XXI-The World
5. Exarcheia City RULES!!!!

(pano sto 3 plaka kanw etsi )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλωσόρισμα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Yugioh-
Μετάβαση σε: