Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3

Πήγαινε κάτω 
+2
Estariol
Firkraag
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Firkraag

Firkraag



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΔευ Οκτ 27, 2008 7:33 am

Μια μερα πριν την επισημη κυκλοφορια... και εγω ακομα βριζω την τυχη μου που δεν εχω xbox360. Τεσπα. Ανοιγω λοιπον αυτο το thread για σχολια, αποψεις κτλ. Ελπιζω καποιος με xbox να μας πει τις εντυπωσεις του... ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΛΛΟ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΔευ Οκτ 27, 2008 7:45 am

Καλώς τον!!!! Ο κόσμος λέει και ενα γεια στο αντίστοιχο thread...Τέλος πάντων....Φίλε Γιώργο...σε κατανοώ απόλυτα!!!!
Το έχει ήδη ένας φίλος από την σχολή και καίγετε ολη μέρα και μετά καίει και εμάς στη σχολή....Το παιχνίδι είναι απλά ΤΕΛΕΙΟ!!!
Για οποιον δεν ξέρει τι εστί Fallout ας το googlarei :P :P :P (Κανονικά θα έβαζα links photos και review αλλά βαριέμαι τώρα :P :P :P ...αργότερα...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΤρι Οκτ 28, 2008 8:27 am

ela more kalo einai..oso gia to xbox360 exw mia poli apli lisi...o black exi 360 agorazete to game tou plironete 4euro tin ora kai paizete spiti tou (xiristiria kai memory iparoxoun se telia katastasi sto magazi tis annas (perimeno meriodio) kathos kai sto spiti tou blacksnake (kai apo eki thelw meridio :P)

P.S. ade sas eftiaksa :P :geek:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Firkraag

Firkraag



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΤρι Οκτ 28, 2008 10:36 am

Αγαπητε estariol δεν ειχα δει το αντιστοιχο thread. Οπως ειδες απαντησα (καφρε ωραιο καλοσωρισμα...) Τεσπα... Το χειροτερο ειναι οτι βγαινει 28 οκτωμβριου... οταν ολα ειναι κλειστα... ΕΛΕΟΣ... Και αν παω να το κατεβασω εχει 1 seeder και 4000 leechers... DOUBLE ΕΛΕΟΣ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΤρι Οκτ 28, 2008 4:18 pm

Τα έχει και αυτά η ζωή....δυστυχώς....αν βρω κάνα λινκ καλό για download θα ποστάρω εδώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Firkraag

Firkraag



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΤετ Οκτ 29, 2008 12:06 pm

Αστο μην παιδευσε θα παω αυριο να το παρω απο το πλαισιο. Ευχαριστω παντως. Και κατι αστειο: Το torrent στο demonoid για to fallout 3 στο demonoid εχει 500 seedς 12000 leechers και εγω πιανω ταχυτητα 0,2 kbps...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΤετ Οκτ 29, 2008 3:41 pm

Σε καταλαβαίνω φίλε... αυτές τις τρομερές ταχύτητες τις έχω και εγώ όταν πάω να κατεβάσω torrent με πολλά seeds και leech... γι αυτό αποφεύγω torrent και ψάχνω από megaupload :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Firkraag

Firkraag



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΠεμ Οκτ 30, 2008 4:58 am

Ενταξη δεν διαφωνω... Αλλα πρεπει να πληρωσεις. Ενω τα torrent ειναι free. Τελειως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΠεμ Οκτ 30, 2008 11:44 am

Βασικά τζάμπα είναι το Megaupload....Απλώς στο free λογαριασμό έχεις περιορισμό στο τι θα κατεβάσεις σε μια μέρα και περιμένεις 25-45 δευτερόλεπτα πριν ξεκινήσει το download...Κοινός αν κατεβάσεις κάτι μεγάλο θα είναι το μόνο πραγμα που θα κατεβάσεις σε μια μέρα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΠεμ Οκτ 30, 2008 1:22 pm

Τζάμπα είναι (ότι είπε και ο estariol) cheers ... αν δεν ήταν, δεν θα έμπαινα καν στο κόπο όχι να κατεβάσω αλλά και να ασχοληθώ Laughing

Estariol έγραψε:
Κοινός αν κατεβάσεις κάτι μεγάλο θα είναι το μόνο πραγμα που θα κατεβάσεις σε μια μέρα...
Aν μπορείς να αλλάζεις IP, κατεβάζεις απεριόριστα και άπειρα Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: downloading   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΠεμ Οκτ 30, 2008 1:24 pm

an einai san to rapidshare mporis aplos na aniksis kai na klisis to router s...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΔευ Νοε 03, 2008 12:10 pm

έτσι έτσι cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Firkraag

Firkraag



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΔευ Νοε 10, 2008 11:07 am

τι να σου πω... οσες φορες εχω παει να κατεβασω απο megaupload που λεει οτι δεν εχει tickets για την χωρα μου... Τεσπα εχοντας αγορασει πλεον το fallout (μετα απο οδυσσεια 3 ημερων) εχω να πω ενα πραγμα: ειναι το oblivion με καποιες διαφορες:
1) εχουν πεσει οι πυρηνικες (let the birds fly)
2) αντι για σπαθια και τοξα εχει αυτοματα και mini-nukes(fatman rulez)
3) εχει και λιγο βελτιωμενη μηχανη γραφικων (δυστυχως estariol αυτο που σε χαλαγε στο oblivion υπαρχει ακομα)
4) οταν τελειωσεις τα main quest δεν μπορεις να συνεχισεις να παιζεις οπως στο oblivion.

κατα τα αλλα ειναι ολοηδιο.... Αλλα αυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο...

ΑΑΑΑΑΑ
και για να προλαβω τον ασχετο που ονομαζεται estariol και το fallout και το oblivion παιζονται σε 1st person ποτε σε 3rd... Καμενε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΔευ Νοε 10, 2008 2:58 pm

Eimai apo format tora opote den tha sxoliaso tora...to proi logika....To mono pou tha po einai.... 3rd Person FTW!!!! lol! lol! lol! lol! afro afro
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΔευ Νοε 10, 2008 4:38 pm

Ρε δεν ξερω... Στο Oblivion εγω σε 3rd Person την παλευα ευκολα...

Αλλα το Fallout 3 που το παιξα...

Απλα αν δεν βγουνε miraculous patches/mods δεν 8α τολμουσα να το επαιζα (ξανα)
σε 3rd Person... ειναι τελειως χαλια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Firkraag

Firkraag



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΤρι Νοε 11, 2008 7:46 am

Κοιτα ενταξη θα βγει και editor θα βγει και content στο ιντερνετ (αν και δεν ξερω κατα ποσο αυτο ειναι καλο) οποτε καποιως θα βρεθει να σωσει την κατασταση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΤρι Νοε 11, 2008 10:46 am

Ρε οπως ειναι τωρα εχει τον απαλευτο το 3rd Person...

Αν και το Fallout, οπως ειναι το game, και mods να βγουνε, καλυτερα θα ειναι
να παιζεις 1st Person...

Δηλαδη, βαρας με GUNS!!! Δεν γινεται να το παιζεις αυτο 3rd Person...!!!

Ειναι ΜΟΥΦΑΑΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΤρι Νοε 11, 2008 11:55 pm

Κάτι μου λέει πως αν πώ αυτή τη στιγμή 3rd Person FTW!!!!θα με λιντσάρουν και δε γλυτώνω....οπότε.....



3rd Person FTW!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΤετ Νοε 12, 2008 12:02 pm

3rd Person FTW!!!! ( ta 50 m euro antrea :P)

kapia game einai ftiagmena gia 1ps kapia ala oxi.... /shoos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Firkraag

Firkraag



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΠεμ Νοε 13, 2008 3:43 am

Φιλε μου αντρεα μην ανυσηχεις... δεν προκειται κανενας να ασχοληθει τοσο πολυ μαζι σου ωστε να σε λιντσαρει κιολας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yuber
Admin
Admin
Yuber



Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3   Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 EmptyΠαρ Νοε 14, 2008 2:26 am

Ρε παιδιά τι έχει το 3rd person στο Fallout αφού δε παίζεις real-time combat όπως σε FPS, χρησιμοποιείς το VATS.

Προσθέστε και μένα στη λίστα των 3rd Person FTW!!!! Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3 507938
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ε Ε Ε ερχεται το Fallout 3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Games-
Μετάβαση σε: