Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Καλωσόρισμα

Πήγαινε κάτω 
+14
Firkraag
Captain Charisma
her
Yuber
Zaraki_Kenpachi
H3@rt-D
Varthol
itachi_se
Estariol
Dragonheart
Blacksnake
SouL
Syberia
Red-Eyes
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Zaraki_Kenpachi
Nightfall Member
Nightfall Member
Zaraki_Kenpachi



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Ιουν 05, 2008 3:03 am

Γεια σας παιδια!!!! Very Happy
Ειμαι ο Αγγελος, φοιτητης στο τμημα οικονομικης επιστημης στο ΠΑΠΕΙ... Παιζω Yugi με spellcaster deck, βλεπω anime και ειναι fan της nintendo.. Α, παιζω και dnd!!!!

Αν και ειμαστε μολις 13 ατομα, σιγα σιγα θα αυξηθει ο αριθμος των μελων... tongue

Jane.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Ιουν 06, 2008 4:23 am

Welcome Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Onion_msn_smileys-07
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Yuber
Admin
Admin
Yuber



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 07, 2008 4:14 am

Blacksnake έγραψε:
Edw mporw na pw oti o yuber exei ta ainia,kathos ap oso xerw katexei 2 judgment Laughing Ante kai eis anotera xexe

Καλά, είμαι καταπληκτικός. Πολύ με γουστάρω.

(Είπα να ποστάρω κάτι επιτέλους και εγώ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
her

her



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΣαβ Ιουν 07, 2008 8:47 am

aloha dudes,me lene Chris eimai 20 etwn spoudazw plhroforikh kai thlepikoinwnieskai eimai apo larisa. sto forum me exwse to atomo pou m ema8e ousiastika na paizw,o zaraki kenpachi(pou parempiptontws einai kai o agaphmenos m xarakthras tou bleach).San asxolies kai loipa e den kanw kai polla eimai fan tou clubbing kai twn rock festivals(oh yeah ta sundiazw)paizw professional counter-strike kai apo anime eimai palia karavana Very Happy an kai pleon katevazw to evdomadiaio manga naruto kai bleach mono kai diavazw.Thats all about me dudes :)aaaaa kai to pio vsk an kai den paizw kai idiaitera polu yugi ka8ws den katevainw se tours klp logw varemaras or personal reasons klp exw monarch deck apo tote pou vghke o zaborg ahha :P:P.An kai to ekana klassiko monarch amesws molis egine ban kai o chaos sorcerer.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 09, 2008 12:57 am

Καλώς τον! αυξάνεσθε και πλυθήνεσθε! όσο περισσότεροι τόσο πιό πολά άτομα για να κοροιδεύουνε Twisted Evil μουχαχαχα! (I love myself!). Άντε σιγα-σιγά μπαίνουν κι άλλες περιοχέσ στο παιχνίδι. Μην ξεχνάτε να διαφημόζετε το forum όπου μπορείτε. Και κάντε και κανένα post, όλλα από τους poderators τα περιμένετε? (δεν πληρώνομαι αρκετα για αυτή τη δουλειά). Blacksnake, θέλω αύξηση για να αγοράζω τα φάρμακά μου (/slapmyselflikethebitchiam σένελθε Red)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zaraki_Kenpachi
Nightfall Member
Nightfall Member
Zaraki_Kenpachi



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 09, 2008 1:37 am

Καλος τον!!!!!Very Happy Πως εχεις γινει ετσι ρε χρηστο????πολυ ιμο σε βλεπω!!!!! lol!
Αμα δεν ημουνα εγω να σας φερνω ατομα να γραφονται ακομα εμεις και εμεις θα ημασταν!!!!!
Ασχετο, εχετε κανει spam στο forum της καισσας???

Ειναι κριμα να στερουμε απο τον κοσμο τετοιο απιθανο forum!!!!!!!!!!! tongue tongue

Exemplar rules!!!!!!!!!!! :face:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Ιουν 09, 2008 5:32 pm

Red-Eyes έγραψε:
Καλώς τον! αυξάνεσθε και πλυθήνεσθε!
Όλα τα ΚΑΛΑ παιδιά της τεχνολογίας εδώ Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Cebollita_animated_onion-14
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Οκτ 09, 2008 3:02 am

Guys καλημέρα (πρωί είναι santa ),

Ονομάζομαι Δημήτρης, είμαι 20 χρονών παρά δύο περίπου μήνες και από το 2003 (τρίτη γυμνασίου) που ήρθαν τα πρώτα starters ασχολούμαι με το Yu-Gi-Oh!. Ένα διάλλειμα για περίπου ενάμιση χρόνο με άφησε εκτός σκηνής όμως περυσι τέτοιες ημέρες έκανα δυναμικό come back. Όταν δεν παίζω Yugi παριστάνω τον αθλητικό συντάκτη :elephant:

Με εκτίμηση,
CC
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Οκτ 10, 2008 3:51 am

Καλώς τον! αντε και γινόμαστε πολλοι! Καλή επιστροφή λοιπόν! Δεν ξέρω από ποιά περιοχή είσαι, αλλα τους μισούς εδω μέσα θα μας βρεις να λιώνουμε στο yugi τισ μισές μέρες της εβδομάδας στο Game Explorers στους αμπελοκηπους (Άννα περιμενο αμποιβή για την διαφήμιση Twisted Evil ). Μην διστασεις να μοιραστεις μαζί μας ότι σκέψεις και απόψεις έχεις για το παιχνίδι ή οτι άλλο θες και να είσαι σίγουρος πως θα περάσουμε μια χαρα! Καλως Ορισες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Οκτ 10, 2008 7:57 am

Καλώς τον! Φαινεται πως ο προσυλιτισμός πέτυχε!!! lol! lol! lol! Σύντομα θα πληθύνουμε τόσο πολύ που θα κατακτήσουμε το κόσμο!!! Μουαχαχαχαχα!!!


Με δυο λόγια Welcome to the Arena of Fun!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: .................................   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Οκτ 10, 2008 10:35 am

Μονο το κοσμο... και το συμπαν μη σου πω!!! lol!

Τελος παντων... Φιλε Cpt.Charisma (nice name btw), και απο εμενα καλωσορισες!
Ελπιζουμε να χαρεις με την ψυχη σου το forum!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zaraki_Kenpachi
Nightfall Member
Nightfall Member
Zaraki_Kenpachi



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 13, 2008 2:48 am

Καλως τον!!!!!Δεν εχω να πω πολλα, απλα WELCOME TO THE PARTY!! cheers cheers cheers

:star: Ασχετο, αλλα απο που εμαθες για το φορουμ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 13, 2008 3:57 am

Zaraki_Kenpachi έγραψε:
Καλως τον!!!!!Δεν εχω να πω πολλα, απλα WELCOME TO THE PARTY!! cheers cheers cheers

:star: Ασχετο, αλλα απο που εμαθες για το φορουμ?

Από την υπογραφή κάποιου παιδιού σε γνωστό παρακμιακό φόρουμ που δεν επιτρέπεται να κάνεις παράπονα :albino:

ΥΓ: Mitsmeister@hotmail.com το msn μου αν θελετε να μιλησουμε για καμια trade ή οποιοδήποτε θεμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ................................   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 13, 2008 4:40 am

AAA!!! Μαλλον εννοεις της Καισσας...

Ναι, εκει γραφουμε εγω και ο her (herOUvim στα forum της Καισσας)
και εχουμε βαλει το site στην υπογραφη μας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 15, 2008 6:35 am

Kalos mas irthes oso pio poli tosi pio kala kapote opos ipane kai pio pano tha kataktisoume ton kosmo to sympan tha anakalipsoume nea iliaka sistimata pou asxolounte paoklisitka me yugi kai oxi mono kai tha ginoume o kathenas kivernitis tous ( king ) :P....
*-Ok dude you realise thats to f****ed up right?
-Y tho....
-Ok nvm have fun Very Happy*
jocolor lol!

me liga logia afou akouses tin paraklisi kpaiou ekletou mas melous na erthis stin skotini plevra legontas s oti exoume mpiskota (cookies) tha ithela na kseris oti dn exoume ala tr pou irthes dn mporis na figis muahahahaha :P

Good luck have fun!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΚυρ Οκτ 19, 2008 6:39 am

Γεια σου Δημήτρη, καλώς μας ήρθες cheers

Και εγώ έγραφα παλιά στο φορουμ στης καισσας... αλλά βαρέθηκα και σταμάτησα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Firkraag

Firkraag



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 27, 2008 7:44 am

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOOOOO να με και εγω... Το πιθανοτερο να μην με ξερετε οι περισσοτεροι και οσοι με ξερετε να μην με θυμαστε... Δεν πειραζει θα σας μεινω αξεχαστος απο εδω και περα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Τεσπα το nick ειναι απο τον μεγαλο κακο δρακο (τον κοκκινο) του baldurs gate 2 και αυτοε που με προσκαλλεσε στο forum ηταν ο estariol. Κατα κοσμον ονομαζομαι Γιωργος και ειμαι καμενος gamer και οχι τοσο καμενος DnDας (αυτον τον monk που θελω ποτε θα τον παιξω...) Σας επειξα λοιπον για αρχη... Καλη συνεχεια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 27, 2008 7:47 am

Καλός τον!!!! Τον Μονκ που τόσο ποθείς θα έχεις την ευκαιρία να τον παίξεις στο campaign μου οπότε ετοιμάσου!!!!Μέχρι τότετ καλό κάψιμο στο φορουμ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΔευ Οκτ 27, 2008 7:49 am

Καλως μας ηρθες φιλαρα!!! (Estariol μπραβο για τον προσιλιτισμο...)

Ελπιζω να λιωσεις απο χαρα και καψιμο μαζι μας!!!...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: kalos irthes   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΤρι Οκτ 28, 2008 8:20 am

hi giorgos kalos irthes egw se thimame Very Happy....kalos irthes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Firkraag

Firkraag



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΤρι Οκτ 28, 2008 10:39 am

thanx guys... Κατσε ρε estariol 4η δεν θα παιξουμε;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΤρι Οκτ 28, 2008 4:15 pm

Αστο...μπέρδεψα τα campaign....στα εξηγώ άλλη φορά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Firkraag

Firkraag



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 29, 2008 12:08 pm

Οτι να ναι εισαι παιδι μου... Wisdom -απειρο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΤετ Οκτ 29, 2008 3:52 pm

καλώς μας ήρθες Γιώργο, όλα καλά? cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Firkraag

Firkraag



Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλωσόρισμα   Καλωσόρισμα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Οκτ 30, 2008 10:17 am

Μια χαρα την παλευω... λιγο πολυ. Σε λιγο αρχιζουν τα ματσουκια στη σχολη... Και τοτε δεν θα τη παλευω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλωσόρισμα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Yugioh-
Μετάβαση σε: