Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Τι ΔΕΝ προλαβαμε να παιξουμε στην 3.5...

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Varthol

Varthol



Τι ΔΕΝ προλαβαμε να παιξουμε στην 3.5... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τι ΔΕΝ προλαβαμε να παιξουμε στην 3.5...   Τι ΔΕΝ προλαβαμε να παιξουμε στην 3.5... EmptyΚυρ Σεπ 07, 2008 11:34 am

Με το γεγονος οτι η 4η εκδοση του D&D ειναι πλεον τελειως FULL καθιερωμενη, καποιοι παικτες αποφασιζουν να αφησουν
τελειως την παλαιωτερη εκδοση, αλλοι να την μειωσουν, και καποιοι θελουν να συνεχισουν να παιζουν σε αυτην θα βρισκουν
πλεον πολυ λιγοτερες ευκαιριες...

Σε αυτο το "Kεφαλαιο" θελω να μιλησουμε για τους χαρακτηρες που θελαμε να παιξουμε παρα πολυ στην 3.5, αλλα για
διαφορους λογους δεν προλαβαμε...

Και μιας και το "Post" ειναι δικο μου ας κανω την αρχη...

Στην 3.5, ηθελα να παιξω πολλους χαρακτηρες αλλα δεν τα καταφερα... Αυτοι ηταν Soulknife, Shifter Druid/Moonspeaker,
Samurai/(Fire)WuJen/Spellsword κτλ...

Αυτος που μετανιωνω αληθινα που χαθηκε η ευκαιρια να τον παιξω, ηταν ο LG Necromancer μου(το εννοω)... Ηθελα να παιξω
εναν χαρακτηρα που οσο και να προσπαθει, οσο καλο και να εκανε καμια κοινωνια δεν θα τον αποδεχοταν στα ανοιχτα, και πολλες εκκλησιες θα τον κυνηγουσαν κιολας... Γενικα μου ψιλοαρεσει το προτυπο Reedemed Villain/Dark-Sided Hero...
Τελος παντων... Θα ηταν και απο τις λιγες φορες που θα επαιζα Full-Spellcaster...

Υ.Γ.-->Παρακαλω να αναλυετε μονο εναν χαρακτηρα σε καθε post σας, αλλιως μπορει να ψιλομπερδευτουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Τι ΔΕΝ προλαβαμε να παιξουμε στην 3.5... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι ΔΕΝ προλαβαμε να παιξουμε στην 3.5...   Τι ΔΕΝ προλαβαμε να παιξουμε στην 3.5... EmptyΚυρ Σεπ 07, 2008 12:27 pm

Μην πτοείσαι..σύντομα θα έχω έτοιμο το campaign που δούλευα στην 3.5 και θα έχεις την ευκαιρία να παίξεις κάποιους από τους χαρακτήρες που λες...


Προσωπικά δεν πρόλαβω να δοκιμάσω τους εξής:
1.Arcane Hierophant(Wizard/Druid)
2.Druid
3.Paladin
4.Champion of Corellon Larethian(Fighter Lv.2/Rogue LV.Cool'
5.Wildrunner(Ranger/Barbarian)
6.Arcane Archer(Από Stalwart Sorcerer διαμόρφωση)
7.Τον πολυαγαπητό μου Magelord
8.Beastmaster

και καλύτερα να σταματήσω εδώ γιατί θα συνεχισω επ'απειρον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Τι ΔΕΝ προλαβαμε να παιξουμε στην 3.5... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ....................   Τι ΔΕΝ προλαβαμε να παιξουμε στην 3.5... EmptyΚυρ Σεπ 07, 2008 12:42 pm

Τεσπα... θα προτιμουσα να ανελυες εναν χαρακτηρα ο οποιος για εσενα ηταν ολιγον πιο ξεχωριστος απο τους υπολοιπους χαρακτηρες...

Ασχετο Αντρεα... Οταν (ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΝΟ ΜΕΛΛΟΝ) παιξουμε αυτο το campaign εχεις σκεφτει περιπου τι lvl θα αρχισουμε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι ΔΕΝ προλαβαμε να παιξουμε στην 3.5...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Dungeons And Dragons-
Μετάβαση σε: