Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Αγορά Μanga!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Αγορά Μanga! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αγορά Μanga!   Αγορά Μanga! EmptyΔευ Ιουν 09, 2008 5:58 pm

Το Public (Σύνταγμα, 3ος όροφος) έχει φέρει manga όπως yugioh, shaman king, naruto, bleach, one piece, death note, ragnarok και άλλα πολλά.

Θα πάρω:
Το death note... είμαι πολύ πωρωμένη (13 volumes είναι συνολικά, 8.80 ευρώ το καθένα, έχω πάρει μόνο το 5 και 6 μόνο γιατί όποτε το φέρνουν εξαφανίζεται, θα στήσω καραούλι για να μην μου το πάρουν lol. Αντρέα-kuuuun ετοίμασε το Bow σου και βάρα όποιον τολμήσει να μου τα πάρει, άντε μη ρίξω fireball και τα κάψω όλα lmao. Aντρεα-kuuuun έχω τιμολόγιο για τα sushi lol)
Ρώτησα την κοπελιά που είναι υπεύθυνη εκεί πότε θα τα ξαναφέρει, και έμαθα -αρκετά- (έχω Gather Info η άτιμη lol) ότι της αρέσει το death note manga και έχει αρχίσει να βλέπει και το anime Very Happy

και

Το yugioh φυσικά γιατί δεν το έχω καθόλου... είχαν μέχρι το 27 (είναι στο σημείο με τους rare hunters με τον jonouchi)

----
Περιττό να πω... ότι όταν είδα και την ελληνική έκδοση του shaman king, ξεκαρδίστικα στα γέλια lol! Οι περισσότεροι δεν κατάλαβαν γιατί γέλαγα... μόνο κάτι παλικάρια που χάζευαν τα manga κατάλαβαν lmao... έχουμε manga fans στην Ελλάδα. cheers

------

Πολλά είπα... καληνύχτα Αγορά Μanga! Onion_msn_smileys-03

----

ΑΑΑΑΑ... εσείς θα αγοράσετε? Πιο manga σας αρέσει τόσο πολύ, που θα βάζατε το χέρι βαθιά στην τσέπη (για χρήματα εννοώLmao) για να το αγοράσετε?Αγορά Μanga! Onion_msn_smileys-23
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Αγορά Μanga! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Μanga!   Αγορά Μanga! EmptyΣαβ Ιουν 14, 2008 7:45 am

btw... έχει φέρει το manga YUGIOH της ZERO SEASON!!!!!!!!!!! Αγορά Μanga! Cebollita_animated_onion-10
Προσωπικά, θα πάρω πρώτα τα Death Note (μου λείπουν τα 4 πρώτα volumes) και μετά τα yugioh (zero και την "κανονική") Αγορά Μanga! Cebollita_animated_onion-16
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ForsakenD

ForsakenD



Αγορά Μanga! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Αγορά Μanga!   Αγορά Μanga! EmptyΣαβ Ιουλ 04, 2009 3:21 pm

Ουάου, απαντάω μετά από έναν χρόνο.. ΛΟΛ.
Talk 'bout ξεθάψημο.
Εγώ έχω το 1st chapter του DN, και του Naruto.
ΘΕΛΩ το yugi 0 season, είναι απίστευτο, και επίσης δεν το βρήσκω dubbed ώς anime στο utube. (T^T)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Αγορά Μanga!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Manga-
Μετάβαση σε: