Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Game Day για D&D!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Varthol

Varthol



Game Day για D&D! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Game Day για D&D!   Game Day για D&D! EmptyΤετ Ιουν 04, 2008 11:35 am

Στις 7/6, σε 3 μερες, το Σαββατο δηλαδη, η Καισσα θα κανει εκδηλωση Game Day σε ολα της τα καταστηματα για D&D! Να παμε ε ομαδα?! Θα παρουμε και μπλουζακια, λενε...
Nightfall και στο D&D!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Game Day για D&D! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Day για D&D!   Game Day για D&D! EmptyΤετ Ιουν 04, 2008 12:19 pm

pou, pos, pote, giati, me poious kai pos?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Game Day για D&D! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Day για D&D!   Game Day για D&D! EmptyΤετ Ιουν 04, 2008 12:26 pm

Η μονη αναφορά που είδα ήταν απο καισσα καλαμαριασ και εκτοσ αν βοηθήσεισ εσυ, βάζοντας το προσωπικό σου τζετ δεν έχω ούτε το χρόνο ούτε το χρήμα για να τρέχω στην συμπρωτευουσα, αν και θα εκανε καλό στην διαφήμιση του forum (οπως και τα μαθήματα ορθογραφίας) Laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Red-Eyes στις Τετ Ιουν 04, 2008 2:13 pm, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Game Day για D&D! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Day για D&D!   Game Day για D&D! EmptyΤετ Ιουν 04, 2008 12:39 pm

Το βρήκα τελικά και πρέπει να ευχαρηστησω τον Βαρθο για την έγγαιρη πληροφόρησή μας (έτσι εξηγήται γιατι έκλεισε ο φούρνοσ απέναντι από το σπίτι μου).

Αυτό το σάββατο, και ώρα 11.00 πμ, όλες οι κάισσα έχουν Εvent Dungeons and Dragons. Το μόνο που δεν είναι σίγουρο είναι κατα πόσο θα είναι ταυτόχρονα και preview της πολυαναμενόμενησ 4ης Εκδοσης καθώς λόγω απλούστευσης μπορεί μερικά καταστήματα να έχουν μόνο την 3.5. Το μόνο σίγουρο είναι το κατάστημα στην Καλαμαριά.

Επίσης το καταστημα στο Παγκράτι έχει μεταθέσει το event την Δευτέρα στις 17.00μμ αντι του σαββάτου, λόγω προβλήματος, πράγμα που συμαίνει πως καποιοι μπορούν να απολαύσουν το εωεντ διπλά!

Ετοιμαστείτε λοιπόν, γυαλιστε τα ζαρια σας, ξεσκονίστε τα βιβλία σας και ετοιμαστείτε, καθώς έχετε μόνο 2 μερεσ για να στήσετε το θηρίο που θα καταπλήξει τουσ πάντες!

Βέβαια το καλό θα ήταν να βλέπαμε και κανένα χαρακτήρα που να αξιζε από όλες τισ πλευρέσ και όχι τα κλασσικά εκτρόματα που βλέπουμε κάθε φορα, τα οποία σκάνε 300 dmg στο επιπεδο 3 αλλα κατά τα άλλα δεν έχουν άλλο σκοπό ύπαρξης. (ριξε spot check-δεν έχω, ρίξε Listen check-δεν έχω, ρίξε diplomacy-δεν εχω, κάνε λίγο RP- βαριέμαι, ξυπνήστε με όταν έρθει η ώρα τησ μάχης)

Προσωπικά, αυτή τη φορα, δεδομένου ότι δεν ξέρουμε ακόμα τισ παραμέτρους (lvl, stats), μάλλον θα ετοιμάσω και θα κατέβω με τοξότη αυτή τη φορά. Με έχει πορώσει πολύ τώρα τελευταία και έχω βρει και ωραία RP διαμόρφωση.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Red-Eyes στις Τετ Ιουν 04, 2008 2:13 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Game Day για D&D! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Day για D&D!   Game Day για D&D! EmptyΤετ Ιουν 04, 2008 1:59 pm

Βασικά αν ισχύει η ανακοίνωση της Wizards of the Coast...Eίναι το Worldwide Еvent για το Release της 4ης Έκδοσης, η οποία κυκλοφορεί το Σάββατο 7 του μηνός...


Red... κάνε κάτι για τα ορθογραφικά σου :P ....βαζε τουλάχιστον σίγμα τελικό οπου χρειάζεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Game Day για D&D! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Day για D&D!   Game Day για D&D! EmptyΤετ Ιουν 04, 2008 2:05 pm

Άντι να πεις και ευχαριστώ που κάθομαι και γράφω μιλάς κιόλας. Εδώ βαρέμαι να αλλάζω από αγγλικά ελληνικά, λές να κάτσω να δω ποιό σίγμα πατάω? Να λές ευτυχώς που πατάω τουλάχιστον σίγμα...

Αυτό που θέλω να τονίσω είναι πως είναι ξε-είναι μέρα οργανωμένη από τη Wizards, κατα 99% τα μισά καταστήματα θα βαρεθούν να ασχολούνται με το νέο σύστημα και λώς θα παίξουν παλιά καλή 3.5 έκδοση. Εδώ τις προάλλες που πέρασα από το Μονόκερο ούτε ο Αύγουστος δεν είχε ιδέα για τον αν θα γίνει το event ή όχι.

Από την άλλη ποτέ δεν ξέρεις... μπορεί μα κλείσει κι' άλλος φούρνος και να παίξουμε τελικά 4η Έκδοση.

Εγώ για Σάββατο δεν ξέρω, πάντως, Δευτέρα, σίγουρα, θα πάω Παγκράτι. Όποιος θέλει, ακολουθεί.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Game Day για D&D! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Day για D&D!   Game Day για D&D! EmptyΤετ Ιουν 04, 2008 2:42 pm

Relax!...οτι και να γίνει θα το μάθουμε το Σάββατο...οπότε συντονιστείτε όλοι στα προσεχώς!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Game Day για D&D! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Day για D&D!   Game Day για D&D! EmptyΠεμ Ιουν 05, 2008 4:35 am

Red-Eyes έγραψε:
Εγώ για Σάββατο δεν ξέρω, πάντως, Δευτέρα, σίγουρα, θα πάω Παγκράτι. Όποιος θέλει, ακολουθεί.
Opios opios pistos as akoluthisi!ego eimai mesa!!!(afto tha elipe skeftete o Red 100% :P)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Soulkeeper στις Πεμ Ιουν 05, 2008 9:34 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Game Day για D&D! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Team Assembled?...   Game Day για D&D! EmptyΠεμ Ιουν 05, 2008 8:10 am

Κανονιστε ποιοι θα παμε, και σε ποια Καισσα, και παρτε με τηλ. να παρω και τον Βαγγο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Game Day για D&D! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Game Day για D&D!   Game Day για D&D! EmptyΠεμ Ιουν 05, 2008 12:31 pm

Egw den xerw akoma,isws na min mporw na erthw,exartatai tin wra,peite mou pantws kai tha dw :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Game Day για D&D!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» download game ps2 iso
» Random deska!! Pro to game tou satana!!
» Game's Fair - December 2009

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Dungeons And Dragons-
Μετάβαση σε: