Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr   Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr EmptyΠαρ Μάης 23, 2008 2:18 am

Το internet στην Ελλάδα είναι τόσο προχωρημένο που όταν πέφτει το δίκτυο, τους παίρνει 2 μέρες, αφού πρώτα πρέπει να περιμένεις πάρα πολλά λεπτά στην αναμονή... kai 90% όλες οι γραμμές είναι κατηλημένες (sp?) Και με τους πιάνω, μετά από λίγα λεπτά που περίμενα ο τεχνικός να το φτιάξει, μου πέφετι η γραμμή του τηλεφώνου (το βλαμμένο το ασύρματο που όλο μπλοκάρει)
Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr Onion_msn_smileys-01
Μπράβο... και γ*μώ την τεχνολογία έχουμε Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr Onion_msn_smileys-04
Θα φτιάξω dread necromancer και θα τους πάρει και θα τους σηκώσει ανάποδα... Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr Onion_msn_smileys-16
Dm plz let me make dread necromancer Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr Onion_gifs_emoticons-10 plzzzzz i'll be a good killer Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr Onion_msn_smilies-11 let me kill them all Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr Onion_msn_smilies-07

και κάπου σε αυτό το σημείο... είναι που τα παίρνεις στην κράνα και τα διαλείεις όλα (αούτε Spelling σωστό δεν μπορώ να κάνω) Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr Onion_msn_smilies-16
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr   Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr EmptyΠαρ Μάης 23, 2008 9:00 am

Χμμμ...τι να πω...Αρκετά έχω φρικάρει αυτή την εβδομάδα με την "τεχνολογία"...Ειναι η 3η φορά που έκανα Format στο PC από την Κυριακή και έχω αρχίσει να τρελαίνομαι....(Για αυτό και χαθηκα λίγο από το forum)Κατάφερα και εξαιτίας αυτής της ταλαιπωρίας να μείνω 1 εβδομάδα πίσω με τις εργασίες της σχολής.Παλί καλά που κλείσαν τη σχολή σήμερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr   Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr EmptyΠαρ Μάης 23, 2008 9:45 am

Estariol έγραψε:
Παλί καλά που κλείσαν τη σχολή σήμερα...
ΠΑΜΕ ΝΑ ΛΙΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟ D&D ΜΕ DREAD NECROMANCER lol! btw... pm me Και πές μου πως σου φαίνεται... μια ματιά του έριξα και μου άρεσε :heart:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιος δεν λατρεύει την "τέλεια" τεχνολογία μας? grrr
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» "no Naku Koro ni" series

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: General Discussion-
Μετάβαση σε: