Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Yugioh Online

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ForsakenD

ForsakenD



Yugioh Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Yugioh Online   Yugioh Online EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 4:00 am

Παίζει κανείς;
Μπά έ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Yugioh Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yugioh Online   Yugioh Online EmptyΔευ Ιουλ 06, 2009 5:37 pm

Egw eixa liosei tin zwi mou sto online!Xanaxekinisa prin ligo kairo pali,alla den exei tis teleutaies silloges,opote to xanaparatisa!
Mexri na vgei kati kalitero den nomizw na asxolithw pros to paron!Tha deixei!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ForsakenD

ForsakenD



Yugioh Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yugioh Online   Yugioh Online EmptyΤρι Ιουλ 07, 2009 3:12 am

Εγώ έχω γνωρίσει αρκετούς αξιόλογους παίκτες (έλληνες), αλλά μου σκάει error και κλείνει κάθε τόσο κι έτσι δεν πολυπαίζω.
Κρίμα γιατί είχα ένα αξιόλογο deck.. μου χάρισαν και jinzo.. (ζήτω η ελληνική απλοχεριά).
Αλλά έχει πλάκα.. (πλήν τους άπειρους γιαπωνέζους που μας βγάζουν 2-0 χωρίς να μιλάνε.. -.-)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



Yugioh Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yugioh Online   Yugioh Online EmptyΤρι Ιουλ 07, 2009 6:03 pm

paizo kai egw ala mou lipou honest kai varieme na paikso gia na tous vro :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ForsakenD

ForsakenD



Yugioh Online Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Yugioh Online   Yugioh Online EmptyΤρι Ιουλ 07, 2009 6:33 pm

Εχει ένας γνωστός μου κώλος.. 1 pack μου λέει θέλω honest βγάζει honest.. και μετα cyber..
σκέφτομε οτι next time που θα τον δώ να ανοίγει pack ίσως παρατήσω το yugi.
(πήρε κι ένα για την πλάκα και ΤΣΟΥΠ ένας earthbound (rl). Ε όχι εμείς να κολλάμε στις rare γ@μώ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Yugioh Online
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» AGE OF CONAN ONLINE!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Yugioh :: Yugioh Online-
Μετάβαση σε: