Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Ανοιξιάτικο Games Fair 2009

Πήγαινε κάτω 
+2
Blacksnake
Estariol
6 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΤετ Απρ 01, 2009 4:42 pm

Η αντίστροφη μέτρηση έχει ήδη ξεκινήσει δεδομένου ότι είναι στις 11-12 Απριλίου...
Το ερώτημα λοιπόν είναι με τι ντεκ θα κατεβείτε και τι πιστεύετε ότι θα είναι το γενικό outcome αυτού του Fair...
Λέτε επιτέλους να δούμε κανένα outsider να το σηκώνει????


Προσωπικά (όπως ήδη όλοι γνωρίζετε Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 507938 )θα κατέβω με Spellcasters...To μόνο μου πρόβλημα είναι αν θα προλάβω να βρώ άλλους 2 Arcanite Magician Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 81872 Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 81872 Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 81872 Crying or Very sad Crying or Very sad Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΤετ Απρ 01, 2009 6:14 pm

Tha katevw egw klasika me to lightsworn an kai thelei kapies montifes akoma Very Happy
Tha doume ti tha ginei!!

Twra ama thes enan arcanite magician mporw na sou danisw egw!!Gia to fair fisika kai mono!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΠεμ Απρ 02, 2009 2:27 am

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Me wants Ourk! Ourk!
Fantastike Blacksnake!!!!Thes o Character sou sto DnD na anebei 10 level kai na parei 10 bonus feats???? slurp slurp!!!!

EEEE tote ksereis ti prepei na kaneis!!!!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil TRADE Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΠεμ Απρ 02, 2009 4:14 pm

Aντρεα-κuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun Crying or Very sad

Ανέβασε και την αγαπημένη σου παίχτρια κανα lvl... εγώ που πάντα σε ακούω τι λες cheers

Κρίμα που έχω σταματήσει yugioh... την Κυριακή πάντως θα έρθω νωρίς να παρακολουθήσω... Σάββατο με το ζόρι θα προλάβω D&D (γενικά την επομένη βδομάδα δεν έχω ρεπό και το Σάββατο δουλευω μια ώρα παραπάνω silent )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΚυρ Απρ 05, 2009 2:15 am

Λοιπόν μάγκες η μέρα πλησιαζει. Αν και χλωμό να πάρω μέρος στο τουρνουά μάλλον θα είμαι με τον Ηρακλή στο Judge table, οπότε προσέχετε... Όπως φαίνεται το Σάββατό θα είναι τα Last chanse και την κυριακή το πανελλήνιο Yugioh (μαζι με το πανελλήνιο L5R) οπότε φροντίστε να περάσετε (οχι σαν εμένα). Το κακό είναι πως μάλλον λόγω αυτού θα έχει μόνο το σάββατο D&D. Δεν πειράζει γιατί πάντα πάρχει και το Island of Terror.

Ραντεβού λοιπον το σάββατο τισ 9.15 στο μετρό των αμπελοκηπων για άλλο ένα σαββατοκύριακο λιωσίματος. Καλή μασ τύχη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΚυρ Απρ 05, 2009 8:59 am

Μόνο το Σάββατο d&d?!... το Σάββατο μπορεί να μην προλάβω να έρθω Crying or Very sad ξέρετε τι ώρα θα ξεκινήσει? αν είμαι μετά τις 4:30, προλαβαίνω τρέχοντας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΔευ Απρ 06, 2009 3:00 am

όχι χριστινάκι, όπως κάθε χρόνο το D&D θα ξεκινήσει τις 8.30 πρωινή ακριβώς. αν δεν είσαι εκει το έχασες, τελος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Red-Eyes
Moderator
Moderator
Red-Eyes



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΔευ Απρ 06, 2009 3:03 am

Καλά αστιεύομαι, 4-5 το απόγευμα θα αρχίσει όπως κάθε φορά, απλά αν είναι να αργήσεις καλό θα είναι να έχεις ετοιμο χαρακτήρα, τουλάχιστον αν όχι στα χαρτια, τοτε στο μυαλο σου, οπότε να μην αργήσεις εκει με τις προετοιμασίες. ήδη οι υπόλοιποι θα πιέσουμε αρκετα το πρόγραμμα με τισ καθηστερήσεις από το Yugioh, ας μην τελείωσουμε πάλι 1.30 τη νύχτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΔευ Απρ 06, 2009 4:49 am

As teleiosoume kai 5 to prwi :P goustarw DnD overnight na pesei gelio kai sfaximo :DD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΔευ Απρ 06, 2009 5:29 am

Τελικα η πιθανοτητα να παιξουμε paragon μειωθηκε σε 50%, γιατι δεν ξερω - Αυγουστος ειναι αυτος...
Η περιπετεια θα ειναι ΠΑΛΙ μεταφορα απο 2nd, παλι θα εχουμε χαος με το τι πολεμαμε σε καθε encounter...

Δεν πειραζει βεβαια, εφοσων δεν μας πεταξουν τερατα που τα πετυχαινουμε μονο 20 (η 18 ΑΝ flank-αρουμε), γιατι εγω και ο Herc πουλαγαμε την ψυχη μας εκεινη τη φορα για ενα threat...

Τεσπα, ανυπομωνω να δω την ομαδα μας Very Happy... Ξερετε οτι καπου μεσα στην κουζινα τρωει ο Dwarf Paladin... Eγω παλι μαλλον για Warforged Barbarian το κοβω... ή και Warden αν τυχει κατι στον αλλο μας Defender και δεν τα καταφερει... ή μπορω να παραμερισω και να κανει ο Red τον δικο του Half-Elf Παλαδινο ;)... Πηγαινοντας και βλεποντας υποθετω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΔευ Απρ 06, 2009 7:18 am

Red-Eyes έγραψε:
όχι χριστινάκι, όπως κάθε χρόνο το D&D θα ξεκινήσει τις 8.30 πρωινή ακριβώς. αν δεν είσαι εκει το έχασες, τελος.
Bloody Hell!!!!!!! affraid FIREBALL Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 895849

Red-Eyes έγραψε:
Καλά αστιεύομαι, 4-5 το απόγευμα θα αρχίσει όπως κάθε φορά, απλά αν είναι να αργήσεις καλό θα είναι να έχεις ετοιμο χαρακτήρα, τουλάχιστον αν όχι στα χαρτια, τοτε στο μυαλο σου, οπότε να μην αργήσεις εκει με τις προετοιμασίες. ήδη οι υπόλοιποι θα πιέσουμε αρκετα το πρόγραμμα με τισ καθηστερήσεις από το Yugioh, ας μην τελείωσουμε πάλι 1.30 τη νύχτα...
Μακάρι να ανακοινωθεί το lvl πριν το Σάββατο για να το έχω έτοιμο Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 509901
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΔευ Απρ 06, 2009 3:54 pm

Tha paixoume lvl 26 gia na sapakiasoume oti vriskoume mprosta mas kai gia na teleiwsoume logiki wra :P
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΔευ Απρ 06, 2009 11:54 pm

Ή το αντίθετο...για να μας τελειώνουν αυτοί στα γρήγορα και να την κάνουμε... Very Happy Very Happy Very Happy

Τέλος πάντων...πάω να ολοκληρώσω το Endymion Deck μου....


Υ.Γ. Θέλω ARCANITE MAGICIAN ASAP!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΠαρ Απρ 10, 2009 2:36 pm

26? Shocked καλά... το βλέπω να φτιάχνω χαρακτήρα το Σάββατο 3-4 το μεσιμέρι αν δεν με βάλει πάλι και απόγευμα Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΚυρ Απρ 12, 2009 1:21 pm

Τελικα, αφου τελειωσαμε και με αυτο, εχω να πω...

ΑΝΕΤΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ Games' Fair που εχω παει ποτε μου...

Το YuGi της Κυριακης μου εσπασε τα νευρα, με κουρασε και με νυσταξε...

Και οσο για το D&D... Επισης η χειροτερη adventure Που εχω παιξει σε Fair...

Μιλαμε το να κανεις achieve τα "υποτυθεμενα goals" της περιπετειας επρεπε να ησουν ο Lord Ao ο ιδιος...
Τελειως "solid" και απαραλαχτη πορεια που δεν αλλαζε με κανενα τροπο... Αφου, απο 5 ομαδες, η μια καταστρεψε την αρχικη
πολη χωρις καν να "βραχουν", η αλλη ειχε εσωτερικες συγκρουσεις και γενικα, δωσ'του να 'χει μεχρι τελους μιλαμε...

Επομενο Fair καλυτερα ελπιζω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΚυρ Απρ 12, 2009 2:25 pm

Βασικα ηταν gtp το ολο project με το πανελληνιο.
Αλλα τα στριμωξαν μπας και γλιτωσουν κανενα ευρώ.
Ισως για αυτο τα δωρα ηταν πιο αστεια και απο επεισόδιο του Southpark Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Blacksnake
Admin
Admin
Blacksnake



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΚυρ Απρ 12, 2009 4:06 pm

Ela ta stilo ta espasan :P

Twra tha mporw na grafw ki egw stin sxoli mou me stilo yugioh cheers cheers Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 507938
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΚυρ Απρ 12, 2009 4:15 pm

Blacksnake έγραψε:
Ela ta stilo ta espasan :P

Twra tha mporw na grafw ki egw stin sxoli mou me stilo yugioh cheers cheers Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 507938

Επρεπε να στειλουν σετ με μπλοκακι! sunny
Πανωλεθρια παθαμε σήμερα (3-4), ευτυχώς ήταν καλά τα trades Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 81872
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ανοιξιάτικο Games Fair 2009   Ανοιξιάτικο Games Fair 2009 EmptyΔευ Απρ 13, 2009 6:05 am

Εγώ ήμουν πτώμα από τις υπερορίες, καθόλου ρεπό, και με πήρε ο ύπνος το Σάββατο Crying or Very sad και ξύπνησα 7 το απόγευμα Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ανοιξιάτικο Games Fair 2009
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Game's Fair - December 2009

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Yugioh-
Μετάβαση σε: