Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις...   D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις... EmptyΠαρ Δεκ 12, 2008 10:47 am

Για πείτε πώς σας φάνηκε???? Προσωπικά μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα!!!
Πέρα από το γεγονός ότι μου δόθηκε η ευκαιρία να παίξω Ranger LV.7(την Κυριακή) για 1η φορά στην 4η Έκδοση(και να συνειδητοποιήσω πόσο θεός είναι)κατάφερα να παίξω και Swordmage LV.7(το Σάββατο) για τον οποίον είχαν αρχίσει να μου δημιουργούνται κάποιες αμφιβολίες για το κατά πόσο αξίζει ως Defender λίγο πριν το Fair....Τελικά όμως μου έφυγαν οι όποιες αμφιβολίες είχα και μπορώ άνετα να πώ....Ο τυπος είναι θέος!!!! Ιδιαίτερα με όσα έκανε στην τελική μάχη και με το Damage που έκοψε!!!!Μπορώ άνετα να πώ ότι ξεπέρασε κατά πολύ τις προσδοκίες μου!


Πέρα όμως από αυτό....μπορώ επίσης να πω ότι μου άρεσαν αρκετά και οι περιπέτειες.....Κυρίως της Κυριακής, η οποία μπορώ να πώ ότι ήταν αρκετά πρωτότυπη... Το μόνο που με ξένισε ήταν το Σάββατο που η περιπέτεια είχε μόλις 3-4 encounter και καθόλου minions,οστώσο επειδή την διάβασα κιόλας μπορώ να πώ ότι ήταν αρκετά ατμοσφαιρική, απλά καθώς ήταν conversion από την 2nd Edition έπρεπε να προσέξουν λίγο παραπάνω τα encounters...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SouL
Moderator
Moderator
SouL



D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις...   D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις... EmptyΠαρ Δεκ 12, 2008 3:04 pm

Aplos Cleric ftw :P.....To Savato ekana Apiro RP ( afro ) san healer.... tin kiriaki piga na kano ton Warpriest etimo ton ixa dld ala dn prolava....(Gastrederitida sou lei meta -.-) D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις... 238446 D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις... 25254 Min koroidepsi kanis >.> D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις... 293938
Prosopika to Campain tou Savatou mou arese poli..(Oxi epidi imoun o main Hero tis ipothesis (nonono afro ) apo eki kai pera apoti akousa gia to tis kiriakis itan poli simpathitiko kk=ai afto :P....aplos CLeric FTW!! kai o warlock kalos itane >.> skai Ligo dmg....ligo...dmg :P....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dragonheart
Nightfall Member
Nightfall Member
Dragonheart



D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις...   D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις... EmptyΔευ Δεκ 15, 2008 4:23 pm

Estariol έγραψε:
Πέρα όμως από αυτό....μπορώ επίσης να πω ότι μου άρεσαν αρκετά και οι περιπέτειες.....Κυρίως της Κυριακής, η οποία μπορώ να πώ ότι ήταν αρκετά πρωτότυπη...

Μπορεί να μην μπορώ να ανεβώ ένα λόφο και να έχω σκίσει το πανάκριβο φόρεμα και να έχω σχεδόν πεθάνει μέχρι να ανέβω...και κάποιος που πήγε να με τραβήξει, έπεσε πάνω μου και κατρακύλησα πάλι αλλά... στο τέλος... Ι RULED THE WORLD!!! queen

Sariel, long live the queen cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
D&D Games Fair 2008 εντυπώσεις...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Game's Fair - December 2009
» Eurovision 2008
» Ban List September 1st 2008

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Dungeons And Dragons-
Μετάβαση σε: