Nightfall
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Nightfall

Forum of the team Nightfall
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Captain Charisma

Captain Charisma



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΔευ Δεκ 01, 2008 12:08 pm

Μπορώ να πω ότι είναι η πρώτη συλλογή που με πάει...
Στο πρώτο φακελάκι βρήκα Plaguespreaded 1st και κατάλαβα ότι κάτι αλλάζει...
Χωρίς να εχω παρει πανω από 12 φακελάκια να τι εχω βρει...

Secret Rares

Machine Lord ur
Neos Wiseman

Ultimate Rares

Rose warrior of revenge

Ultra Rares

Plaguespreaded Zombie
Turbo Warrior

Super rares

Rai-Mei
Gokka
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΔευ Δεκ 01, 2008 12:11 pm

xereis t 8elw....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΔευ Δεκ 01, 2008 12:21 pm

Varthol έγραψε:
xereis t 8elw....

Αν εννοεις τον Ur σου ειπα οτι τον εδωσα Cool
Aν αναλογιστούμε οτι σε περιπου 60 boosters Genesis (Mαζι με το sneak+tins+ασχετα βεβαια το παρακανα και το εχω μετανιώσει) δεν έφτασα ουτε τις 20 foil ε καταλαβαίνει κανείς ότι ηρθε η ωρα να δικαιωθω Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΔευ Δεκ 01, 2008 12:43 pm

vasika ton Neos Wiseman ennoousa... tongue
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΔευ Δεκ 01, 2008 12:55 pm

Varthol έγραψε:
vasika ton Neos Wiseman ennoousa... tongue
santa yihaaaaaaaaa οκ θα τα βρουμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΤρι Δεκ 09, 2008 4:57 am

Xεχε με την κοπελα μου σημερα τσιμπησαμε 3 Special Edition για να βρω εναν Il BLud (ευτυχώς βρηκα εναν) όμως υπήρχαν και φακελάκια! Το ενα SE είχε μονο Rare τα αλλά ειχαν:

Super Rare

Queen of thorns
Goka x2 (lol)

Ultimate Rare

Revived King Ha des
Black Rose Dragon

Secret Rare

Overdrive teleporter Very Happy

Με λατρευει αυτη η συλλογή ρεεεε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΤρι Δεκ 09, 2008 5:52 am

k gw latrevw esena gt 8a mou xariseis ton Teleporter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΠεμ Δεκ 11, 2008 7:41 am

Ααααα θα μου στρίψει! Πήραμε αλλα 2 Special Edition χτες και βρηκαμε:

1 Τeleporter
1 Doomkaiser
1 Rose
1 Red Ogre
1 Night End Sorcerer

Μα καλά ρε παιδιά τι σκατά γινεται??? 20 foil σε 30 boosters???

CC' Official report

Secret Rares

Machine Lord ur
Neos Wiseman
Overdrive Teleporter x2

Ultimate Rares
Rose warrior of revenge
Revived King Ha des
Black Rose Dragon

Ultra Rares

Plaguespreaded Zombie
Turbo Warrior
Rose
Doomkaiser

Super rares
Night's end Sorcerer
Rai-Mei
Gokka x3
Red Ogre
Puppet Master
Phychic Trigger
Queen of thongs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crystalized

Crystalized



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΤετ Δεκ 17, 2008 2:23 pm

Παιδια ο κυριος απο πανω δεν την παλευει...

Ειχαμε παει σημερα στην Καισσα στον Πειραια και μου λεει : " Αμα παρεις Crossroads θα σο τραβηξω εγω... Αισθανομαι Plaguespreader... Και παιρνω 2... Στο 1ο ηταν μια rare, paralyzing chain νομιζω λεγοταν, και στο 2ο... PLAGUESPREADER ULTIMATE!!!! Ενταξει... Ο κωλος του ειχε γινει σαν τη γεφυρα Ριο - Αντιρριο... Δυστυχως, ειχαμε συμφωνησει οτι αμα το τραβηξει θα του το ανταλλαξω... Και τον εγδυσα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Απλα, το ηθικο διδαγμα της ιστοριας ειναι οτι αμα θελετε να τραβηξετε Plaguespreader καλεστε το ********** και την επομενη φορα που θα παρετε crossroads θα εχετε plaguespreader!!! Γραπτη εγγυηση αποτελεσματος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΤρι Δεκ 30, 2008 12:12 pm

Λίγες ώρες πριν την αλλαγη του χρονου σας παρουσιάζω όλες τις καρτες που άνοιξα στην CSOC μέχρι στιγμής...

Secret Rares 6

Machine Lord ur
Neos Wiseman
Overdrive Teleporter x2
Gladiator Beast Retiari
Teacherus Trap Hole

Ultimate Rares 9

Seed of flame
Rose warrior of revenge x2
Tytannial Princess of Camellias x2
Revived King Ha des x2
Black Rose Dragon
Mark of the rose
Plaguespreaded Zombie (μαζι με τον Crystalized :p)

Ultra Rares 6

Plaguespreaded Zombie
Turbo Warrior
Seed of flame
Rose warrior of revenge
Doomkaiser dragon x2


Super rares 16

Night's end Sorcerer
Rai-Mei
Gokka x3
Red Ogre x3
Hanewata x2
Battle Mania
Botanical Lion
Puppet Master
Phychic Trigger
Secret Village of the spellcasters
Queen of thongs
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΤετ Ιαν 07, 2009 1:47 pm

Μια φορά και έναν καιρό ήταν ένας CC.

Πήγε λοιπόν μέχρι την κάισσα κορυδαλλού να αγοράσει 1 Special edition και ενα Tin.
Στο Special edition βρήκε Black Rose Ulti και 2 παπαριτσες.
Κάτι ηταν και αυτο μετά απο 15-16 μερες μονο με rare...

Σειρά πήρε το Tin...
Tα δυο Csoc απογόητευση.... rare και μάλιστα παντελως άκυρες
To lodt? Αστα να πανε Jinzo o επιστροφέας.
Παω λοιπόν στο Phantom το οποίο και ανοίγω με μια ξενέρα καθώς ειχα δει οτι δεν θα πάει καλά το ολο θέμα.
Κοιτάω με τρόπο τα γράμματα δεν είναι rare (ωραία είπα), μετά απο 1 κλάσμα δευτερολέπτου διάβασα τα εξής: "Dark Armed Dragon"..... "Θα πάθω εγκεφαλικό...θα πάθω εγκεφαλικό" ήταν τα πρώτα μου λόγια αλλά ήμουν ηρεμος (δεν το ειχα συνειδητοποίησει). Ηταν ένα σοκ. Το ίδιο υπέστη και ο Crystalized που έκανε ενα δεκαλεπτο να απαντήσει Εγω εκανα μιση ωρα να στειλω το πρώτο μήνυμα). Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; 41393 Πριν το χαρώ άνοιξα και το genesis που είχε μείνει. Αποτέλέσμα; Teleport Ulti....


Τα σχόλια δικά σας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Varthol

Varthol



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΤετ Ιαν 07, 2009 2:40 pm

Η απαντηση που εχω να δωσω περι αυτου του θεματος ειναι μια λεξη και μονο:...

ΚΚΚΩΩΩΛΛΛΟΟΟΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑ ΓΙΑΤΙΙΙ?!?!?! Εγω πριν 3 μερες πηρα το τελευταιο Phantom της Καισσας Καλιδρομιου και ανοιγω:
Rare...:(
Rare...:(
3o Φακελακι --> Ωπ, λεω ειναι Secret... --> Belial --> ΝΕΥΡΑ!!! Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; 77920 Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; 77920 Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; 77920

Τεσπα, συγχαρητηρια Μητσο, σε καλη μερια ο DAD...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΤετ Ιαν 07, 2009 2:57 pm

Με εμένα τουλαχιστον δεν θα καταλήξει σε κάποιο αισχρο tele-dad tongue
To εχεις κοψει το msn ρε???? Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; 979447








Y.Γ. Μόνο εγω βλέπω την ειρωνία στο οτι ανοιξα μαζι dad+teleport? Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; 507938
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Estariol
Nightfall Member
Nightfall Member
Estariol



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΤετ Ιαν 07, 2009 3:25 pm

Εκφράζοντας λίιιιγο πιο σεμνά αυτά που είπε ο Varthol.....Σου Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; 358172 !!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Captain Charisma

Captain Charisma



Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;   Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα; EmptyΠεμ Ιαν 08, 2009 6:46 am

Σήμερα στάθηκα ατυχουλης. Πήρα 3 genesis, 2 phantom (βρηκα σε ενα μαγαζακι) και βρηκα τα rare και στο τελευταιο εναν darklord Zerato.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Crossroads of Chaos! Πως τα παμε από ανοίγματα;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Crossroads of Chaos Rarities
» Chaos;Head

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Nightfall :: Yugioh-
Μετάβαση σε: